הפכו את החיים שלכם לקלים יותר בעזרת אוטומציות

פורסם:
8/8/2022
הפכו את החיים שלכם לקלים יותר בעזרת אוטומציות

כולנו מכירים את האמרה ״זמן שווה כסף״, שנכונה במיוחד כשאתם בעלי עסק. המעבר בין עבודה על פרויקטים, מענה ללקוחות, יצירת שירותים חדשים, מעקב אחר הכנסות ויצירת שיתופי פעולה יכול להיות שוחק ומתיש, במיוחד כשמדובר בפעולות שיש לבצע באופן יום-יומי.

למזלנו, ישנן מגוון דרכים לבצע את הפעולות האלו בצורה אוטומטית, כדי שלא תצטרכו לבזבז עליהן זמן יקר ערך. במאמר זה נדבר על הדרכים לייעל את תהליכי העבודה שלכם ולהפוך פעולות חוזרות לאסטרטגיה אוטומטית להצלחה.

קבעו אסטרטגיית שיווק אוטומטית

המטרה של הקמת אסטרטגיית שיווק אוטומטית היא ייעול תהליכי איסוף הלידים והמתעניינים שלכם. ישנן מגוון אופציות לשימושים באוטומציה בשיווק העסק שלכם, כמו מיילים ופוסטים ברשתות החברתיות שמייעלים את תהליכי העבודה ומקלים עליכם ועל חברי הצוות.

קמפיין מיילים

קמפיין מיילים הוא אחד מכלי האוטומציה הפופולריים והשימושיים ביותר. מחקר מצא שהשימוש בו מגביר את ה-ROI בכ-1,600%. בעזרת אסטרטגיית מיילים נכונה תוכלו ליצור קמפיינים המתמקדים באיסוף לידים ולתקשר עם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם בצורה יעילה יותר, מה שיגדיל את מספר הלידים המעוניינים בשירותים שלכם.

רשתות חברתיות

אוטומציה של שימוש ברשתות חברתיות, כמו פרסום פוסטים אוטומטיים, היא עוד דרך מצוינת להגדיל את מספר העוקבים ותנועת המבקרים באתר שלכם, להגביר את המודעות למותג שלכם ולאסוף לידים חדשים.

קשה לכם להחליט אילו תהליכי שיווק בעסק שלכם צריכים לעבור אוטומציה? התחילו בביצוע הערכה של אילו משימות גוזלות מכם את הזמן הרב ביותר, וצרו עבורן תהליכים אוטומטיים.

שלחו הודעות אוטומטיות ללקוחות

שליחת תזכורות ללקוחות היא אחת המשימות החזרתיות שלוקחות מכם את הזמן הרב ביותר.

בין אם הלקוחות שלכם משלמים פר-מפגש או דרך חברות או כרטיסייה - יצירת הודעות ידניות על תזכורות, ביטולים ותשלומים מבזבזת לכם זמן שתוכלו להשקיע במשימות חשובות יותר.

לאחר שהוספתם את כלל הלקוחות למערכת, חשוב לייצר תהליכים אוטומטיים שיזכירו להם על שיעור קרוב או מתי עליהם לחדש את המנוי. Arbox מציעה לכם מגוון אפשרויות ליצירת הודעות אוטומטיות במערכת, כמו שליחת מיילים, סמסים והודעות פוש לאפליקציית הלקוחות שיעזרו לכם לחסוך זמן וכסף.

צרו אוטומציות לתהליכי השיווק והמכירה שלכם

בעלי עסקים רבים מבזבזים זמן רב על תהליכי השיווק והמכירה שלהם. למעשה, מחקר מצא כי 60% מזמנו של בעל עסק מוקדש לפעולות הקשורות במכירה! עם נתונים כאלה, מציאת זמן למשימות חשובות אחרות יכולה להיות לא פשוטה.

חדשות טובות: אתם לא חייבים לבצע את כל פעולות השיווק והמכירה בעצמכם. ישנם מגוון כלי אוטומציה שיכולים לסייע לכם במאמציכם ולחסוך זמן יקר. כלים שונים מציעים אפשרויות שונות בהתאם לאופי הקמפיין או מסלול המכירה אותו אתם מבקשים לייצר ולייעל.

Arbox מאפשרת לכם להתממשק למערכת Zpier ודרכה להתחבר למערכות נוספות כמו גוגל, פייסבוק ו-Hubspot, שיעזרו לכם בניהול תהליכים השיווק והמכירות בקלות ובמקום אחד.

אינטרציות בארבוקס לייעול תהליכי שיווק ומכירה

צרו אוטומציות לתהליכי העבודה החשובים יותר בעסק שלכם

מדובר במהלך קריטי שיכול לחסוך לכם התעסקות מיותרת במשימות חזרתיות, שגורמת לבזבוז זמן וכסף.

כשמדובר בניהול תהליכים חשובים כמו הפקת חשבוניות, משכורות ומעקב אחר שעות העבודה של הצוות שלכם, חשוב לייצר עבורם אוטומציות ולאפשר לכם להתמקד במשימות נוספות.

גביית תשלומים אוטומטית

בין אם הלקוחות שלכם רכשו מסלול חברות, כרטיסייה או שהם משלמים בהוראת קבע, עליכם לוודא שהם משלמים בזמן.

עיבוד התשלומים באופן ידני מדי חודש הוא תהליך ארוך ומסורבל, שיכול להפוך לפשוט ויעיל בעזרת אוטומציה. עם Arbox תוכלו לנהל את כל ההביטים הפיננסיים של העסק שלכם במקום אחד ולייצר אוטומציות לגביית תשלומים, הפקת חשבוניות, מעקב אחר ההכנסות ועוד.

לסיכום

יצירת תהליכים אוטומטיים לתהליכים בעסק שלכם יכולה לחסוך לכם זמן ואנרגיה. בעזרת יצירת תזכורות, קמפיינים ומסלולי מכירה ושיווק אוטומטיים תוכלו לצמצם את הזמן המוקדש למשימות האלה ולהתמקד במשימות חשובות נוספות. כשמדובר בתהליכים קריטיים לעסק, כמו גביית תשלומים והפקת חשבוניות, יצירת תהליכים אוטומטיים חשובה אפילו יותר.

רוצים לייעל את תהליכי העבודה שלכם? כלי האוטומציה הנרחבים של Arbox יסייעו לכם לחסוך בזמן ולהגדיל את המכירות.

Heading

ניהול עסקים
ניהול עסקים

More

איך להקים סטודיו לאימונים

התחרות בתחום הפיטנס הולכת וגדלה, וכדי להבטיח את הצלחת הסטודיו נדרש תכנון נכון והקפדה

טפסים דיגיטליים: המדריך המקיף לייעול העסק שלך

לאסוף, לנהל ולנתח נתוני לקוחות בקלות וביעילות כמעט ללא מגע יד אדם

איך להפוך לידים ללקוחות: טיפים לשיפור תהליך המכירה

12 טיפים קריטיים להגדלת הסיכוי להפוך לידים פוטנציאליים למכירות בפועל

נהלו את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר
התחילו עכשיוהתחילו עכשיו

ממשו את הפוטנציאל של העסק שלכם עם Arbox עוד היום

פתחו חשבון בחינם