מערכת הניהול שתזניק את העסק שלכם, ומהר!

כל הכלים שעסק צריך כדי להצליח - יומן פגישות, ניהול ותקשורת לקוחות, חשבוניות וסליקה, ועוד.
תוכנה לניהול עסקbusiness management software

תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל

Arbox היא מערכת לניהול עסק שהופכת את ניהול העסק שלכם לפשוט ונוח. ניהול לקוחות, יומן וקביעת פגישות, תשלומים וסליקה אונליין, חשבוניות אוטמטיות, וטפסים דיגיטליים - וגרמו ללקוחות שלכם לחייך עם אפליקציית לקוחות ייחודית.
בין לקוחותינו:
מערכת ניהול לקוחות

ניהול לקוחות בקליק

מקסמו פעולות עסקיות ונהלו את הלקוחות שלכם ללא מאמץ בעזרת מערכת ניהול לקוחות ידידותית מאפשרת לנהל באופן מסודר לקוחות קיימים ולידים, לספק שירות מעולה ולהגדיל את ההכנסות.

נהלו את העסק שלכם בצורה פשוטה

שלטו בכל היבט של העסק שלכם ממקום אחד. נהל את כל הלקוחות שלך ב-CRM משולב אחד, הפכו את תהליכי העבודה שלכם לאוטומטיים בעזרת טריגרים, טפסים דיגיטליים ועוד.
ניהול יום יומי
יומן פגישות

ניהול פגישות בקליק

נמאס לכם לעבור בין יומנים? נהלו את לוח הזמנים של העסק שלכם עם Arbox. זה מהיר, קל ומהנה! הגדירו זמינות וקבעו פגישות, שיעורים וסדנאות תוך שניות, ואפשרו ללקוחות לקבוע אתכם ולשלם אונליין.

צרו יתרון לעסק שלכם עם אפליקציית הלקוחות של Arbox

עסקים שמשתמשים ב-Arbox נהנים מאפליקציית הלקוחות שלנו! אפשרו ללקוחות שלכם לקבוע פגישות, לשלם עבור שירותים מוצרים ולהתעדכן בשינויים בקלות ומכל מקום. שלחו אוטומטית תזכורות בהודעות פוש, וצרו טפסים לחתימה דיגיטלית בקלות.
אפליקציית לקוחות
תשלומים אונליין

קבלו תשלומים בזמן

התחברו לשירותי סליקה ונהלו את כל העסקאות והתשלומים במקום אחד. גבו תשלומים חוזרים או חד פעמיים. הגדירו תשלומים אוטומטיים, התראות ואישורי תשלום ללקוחות, והפיקו חשבוניות דיגיטליות.
"אני לקוחה של ארבוקס כבר מעל שנתיים וחייבת להגיד שהשירות מדהים, אפליקציה סופר נוחה ונגישה, גם לנו הצוות וגם למתאמנים !"
דניאל לייבוביץ׳
פירסט סטודיו
"מערכת ניהול חכמה ונוחה למשתמש, שמים דגש על שירות מעולה ומעבר לו! תמיד יש מענה מהיר, שירותי ואדיב. רוצה להודות לצוות תמיכה על עזרה תמידית בכל פעם."
שחף הילל
שר פיטנס
“עובדת עם האפליקציה גם לניהול וגם בתור מתאמנת. הכי נוחה שיש! נעזרת בצ'אט כשיש תקלות, צוות התמיכה מאוד שירותי, לגמרי ממליצה!”
אור ביטון
מאמנת אישית
“משתמש באפליקציה כבר כמעט שנה, נוחה מאוד ולא נתקלתי בתקלות כלל. ממליץ מאוד!”
ברק צ׳ואי
מתאמן
תקשורת לקוחות

יותר לקוחות, יותר מכירות

שווקו את העסק שלכם ללקוחות חדשים, ונהלו תקשורת לקוחות עם חבילה מגוונת של כלי שיווק. קלטו ונהלו מתעניינים בצורה קלה ונוחה, נהלו קמפיינים שיווקיים אפקטיביים שימשכו לקוחות חדשים, ושמרו על קשר רציף עם לקוחות בעזרת הודעות דוא"ל, SMS והתראות באפליקציה.

הפכו את הדאטה שלכם לפעולות

קבלו תובנות עסקיות המבוססות על הדאטה שלכם - הבינו מה עובד ומה לא, כדי שתוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות. הציגו והתאימו אישית את כל הנתונים שלכם במסך בית אחד, קבלו מעקב על מכירות, לקוחות, שירותים ועוד.
ניהול דוחות
לינק ליומן

קבלו לינק ליומן וחנות משלכם תוך דקות

הפכו את לוח הזמנים שלכם לפלטפורמת אונליין מקצועית המאפשרת ללקוחות לבדוק את הזמינות שלכם, להירשם ולשלם בקלות, והכל בלחיצת כפתור.

שאלות נפוצות

מהי תוכנה לניהול עסק?
האם יש צורך בהתקנת המערכת?
האם ניתן להשתמש במערכת במחשב?
האם אפשר להעביר נתונים מתוכנה קודמת?
האם המערכת מתאימה לעסק שלי?
האם ניתן להשתמש במערכת למספר סניפים?
האם ניתן לנהל במערכת מספר מאמנים?
האם ניתן להשתמש בסליקת אשראי לחיוב לקוחות?
האם ניתן להפיק חשבוניות וקבלות במערכת?

ממשו את הפוטנציאל של העסק שלכם עם Arbox עוד היום