מערכת הניהול של Arbox מסייעת לבעלי עסקים לנהל את העסק שלהם בצורה הטובה ביותר

מה אנחנו עושים

מערכת לניהול עסקים קטנים ואפליקצית לקוחות המציעה מגוון כלים שמאפשרים לעסקים לצמוח ולהצליח.

בעזרת יומן מתקדם, ערוצי תקשורת עם לקוחות, עיבוד תשלומים, דו״חות אנליזה ועוד, Arbox מאפשרת לבעלי העסקים מתחומים שונים ומגוונים לקחת את העסק שלהם לשלב הבא ולבלוט לעומת המתחרים.

מי אנחנו

צוות דינמי המורכב ממומחים בנושאי דאטה ואנליזה, שירות לקוחות, הטמעה, שיווק, פיתוח, מכירות ועוד הרבה - שמטרתם המרכזית היא לעזור לעסקים לממש את הפוטנציאל שטמון בהם.
אנחנו מותחים את הגבולות וממשיכים להיות מעבר ל״רק״ מערכת ניהול, כדי לתת לעסקים שלנו את הכלים הטובים ביותר שיעזרו להם להצליח.

איך הכל התחיל

מאז שהוקמה בשנת 2017 ע״י שני החברים הטובים אלן ורן, Arbox נמצאת במשימה להעצים בעלי עסקים ולאפשר להם לבנות, לנהל ולהצמיח את העסק שלהם בצורה הקלה ביותר. לאחר שהותשו ממערכות הזמנה מסובכות עם שירות לקוחות ירוד, הם יצרו מערכת ואפליקציית לקוחות קלה להבנה וידידותית למשתמש. מטרתה של המערכת הוא לחסוך זמן, כסף ומשאבים כדי שבעלי העסקים יוכלו להתמקד בדבר החשוב באמת - הלקוחות שלהם. כיום Arbox משתלטת על עולם מערכות הניהול בכל רחבי הגלובוס!

ממשו את הפוטנציאל של העסק שלכם עם Arbox עוד היום

פתחו חשבון בחינם
בלחיצה על "קבל", אתה מסכים לאחסון של קובצי Cookie במכשיר שלך כדי לשפר את הניווט באתר, לנתח את השימוש באתר ולסייע במאמצי השיווק שלנו. עיין במדיניות הפרטיות שלנו למידע נוסף.