מערכת ניהול ואפליקציית מתאמנים, כל הכלים למועדון קרוספיט מנצח

כחלק משיתוף הפעולה של קהילת הקרוספיט עם Arbox אתם מקבלים שדרוג לחבילת Professional עם אפליקצית לקוחות ממותגת ב- 250 ש״ח חדשים בארבוקס? קבלו חודשיים חינם על חבילת Standard או חודש חינם בחבילת Professional + פטור מעמלות הקמה*המבצע בלעדי לקהילת הקרוספיט ובהזנת קופון Crossfit2

הרשמה ללא כרטיס אשראי
  | חבילה חינמית ללא הגבלה
business management software

מערכת ניהול ואפליקציית מתאמנים, כל הכלים למועדון קרוספיט מנצח

ניהול הרשמות, מתאמנים, מתעניינים, חשבוניות וסליקה - הכל במערכת מקצועית אחת.

כחלק משיתוף הפעולה של קהילת הקרוספיט עם Arbox אתם מקבלים שדרוג לחבילת Professional עם אפליקצית לקוחות ממותגת ב- 250 ש״ח חדשים בארבוקס? קבלו חודשיים חינם על חבילת Standard או חודש חינם בחבילת Professional + פטור מעמלות הקמה*המבצע בלעדי לקהילת הקרוספיט ובהזנת קופון Crossfit2

בין לקוחותינו:

המערכת המושלמת לניהול הבוקס שלכם

Arbox הופכת את ניהול העסק שלכם לפשוט ונוח. ניהול לוח זמנים בצורה חלקה, קבלו תשלומים אונליין, הפיקו חשבוניות וגרמו ללקוחות שלכם לחייך עם אפליקציית לקוחות ייחודית.

נהלו את המועדון שלכם בצורה חלקה

ייעלו את תהליך העבודה שלכם עם פתרון CRM משולב לניהול שיעורים, מתאמנים וצוות בקלות. עקבו אחר המכירות שלכם והפחיתו את הניירת באמצעות חשבוניות ומסמכים דיגיטליים - הכל במערכת אחת משולבת.

נהלו את לוח הזמנים שלכם ביעילות מקסימלית

עשו סדר במועדון שלכם, עם יומן מקצועי ואפשרו למתאמנים להרשם ולשלם עבור אימונים אישיים ושיעורים קבוצתיים ללא כאב הראש של אימיילים והודעות. הקדישו פחות זמן לניהול לוח הזמנים ויותר זמן לעשות את מה שאתם אוהבים - אימון!

העניקו למתאמנים שלכם חוויית שירות ללא פשרות

עם אפליקציית הלקוחות המקצועית שלנו, תוכלו בקלות לשמור על המתאמנים שלכם מעודכנים. שלחו תזכורות אוטומטיות עם הודעות פוש, טפסים דיגיטליים והצהרות בריאות, והציעו מוצרים ושירותים בקלות.

שפרו את ביצועי הצוות שלכם

Arbox נותנת לכם פלטפורמה ייחדוית לניהול צוות, תקשורת ארגונית וניהול משימות. הקצו חברי צוות באופן אוטומטי לפגישות ולשיעורים, ואפשרו להם לנהל את הזמן שלהם בקלות.

נהלו את כל הלקוחות שלכם במקום אחד

מקסמו פעולות עסקיות ונהלו את המתאמנים שלכם ללא מאמץ בעזרת מערכת CRM ידידותית הכוללת מגוון כלים לניהול ומעקב.
"הצוות של Arbox ותומך ועוזר המון. יש במערכת כל מה שצריך כדי לנהל עסק בצורה מאוד נכונה ונוחה.״
מירית יצחק
פירסט סטודיו
"מערכת ניהול חכמה ונוחה למשתמש, שמים דגש על שירות מעולה ומעבר לו! תמיד יש מענה מהיר, שירותי ואדיב. רוצה להודות לצוות תמיכה על עזרה תמידית בכל פעם."
שחף הילל
שר פיטנס
״מערכת מצוינת! מאוד מאוד מרוצה. הכל נוח, יעיל ונגיש. שירות הלקוחות שלהם מהטובים והמהירים ביותר שיצא לי לפגוש״ 
שירה אליאסי
מאמנת אישית
״אין על ארבוקס! מערכת יציבה, משתדרגת תמידית ופשוטה מאוד, הולכת איתנו לכל מקום לענייני ניהול העסק. אנו ממליצים בחום לאחר שימוש של שנים״
ליאת קלצר
מתאמן
דירוג גולשים
״ארבוקס לקחה את הצורך שלנו, בעלי המועדונים והסטודיוים ויצרה מענה לניהול לקוחות והרשמות ולאט לאט שיפרה ומשפרת ומרחיבה את הפלטפורמה. בתקופה האחרונה יש תחושה שהמון דברים טובים קורים והמערכת עוברת המון שיפורים! שירות לקוחות אישי והמון רצון טוב של ההנהלה מוזרם למטה. ממליץ!״
עמישב אגוזי
מייסד ובעלים של קרוספיט 09 ברעננה.
אני עובד עם ארבוקס מהרגע הראשון שנכנסתי לעולם הזה של הכושר לפני 10 שנים ועד היום. הם הולכים איתנו יד ביד ושותפים להצלחה שלנו, במהלך השנים האלה הם לא הפסיקו להתפתח ולשדרג את המוצר שלהם ונותנים לנו וללקוחות חוויות מוצר מדהימה !
דויד בן דויד
Crossfit White City
קצת מצחיק אבל מכורה לאפליקציית Arbox, אחת האפליקציות שאני נכנסת אליהן הכי הרבה במהלך היום. אוהבת את הנגישות, המהירות שלה והפן החברתי. נכנסת לבדוק מי מהחברים שלי נרשם לאימונים, מזמינה אותם להתאמן איתי, מקבלת הודעות מהבוקס שלנו בראשון סיטי ועוקבת אחר הפעילות שלי כמתאמנת. כיף של אפליקציה!!
סתיו ביטון
מתאמנת
דירוג גולשים

קבלו תשלום ממתאמנים בקלות

עם פתרון התשלומים והחשבוניות שלנו, תוכלו לקבל תשלומים אונליין, לשלוח חשבוניות ולהפיק הצעות מחיר - הכל ממקום מאובטח אחד. התחברו לספק הסליקה המועדף עליכם והתחילו לגבות תשלומים מראש עוד היום.

הגדילו מכירות עם מנויים וחבילות

צרו מגוון מסלולים ואפשרויות לשרותים שלכם והציעו תוכניות חברות וחבילות ליצירת תשלומים חוזרים, מוטיבציה ונאמנות ללקוחות שלכם.

שדרגו את מערך השיווק והמכירות

משכו ללקוחות חדשים, שמרו על קשר עם המתאמנים שלכם, והציעו הנחות, שיעורי ניסיון וכרטיסי ניקוב. הפכו תזכורות ועדכונים למתאמנים לאוטומטיים, והשתמשו במודעות פייסבוק וגוגל להגדלת מאגר הלקוחות והמעורבות.

שאלות נפוצות

האם יש צורך בהתקנת המערכת?
האם ניתן להשתמש במערכת במחשב?
האם אפשר להעביר נתונים מתוכנה קודמת?
האם ניתן להשתמש במערכת למספר סניפים?
האם ניתן לנהל במערכת מספר מאמנים?
האם ניתן להשתמש בסליקת אשראי לחיוב לקוחות?
האם ניתן להפיק חשבוניות וקבלות במערכת?

ממשו את הפוטנציאל של העסק שלכם עם ארבוקס עוד היום

לפרטים והרשמה